-30%LED прожектор автономный VIDEX VIDEX 600Lm 5000K
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 25742 / VL-FSO-205
2 298 ₴
1 608,60 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Автономний прожектор VIDEX, який працює абсолютно автономно і заряджається від сонячної панелі. Використовуючи цей прожектор, ви будете абсолютно незалежні від проблем з можливою відсутністю електроенергії у вас вдома або на дачі, оскільки акумуляторна батарея (вбудована в прожектор) заряджається протягом цілого дня від сонця, завдяки чому він зможе працювати автономно до 12-ти годин. Даний світлодіодний прожектор доцільно використовувати всюди, де немає можливості підключитися до електромережі або ж навантаження по електромережі дуже обмежена.
Головною перевагою використання прожектора на сонячній батареї є відсутність будь-яких витрат на електроенергію, а також:
• Джерелом світла служать світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямоване освітлення;
• Тривалий термін експлуатації без необхідності в технічному обслуговуванні;
• Захист за стандартом IP65 дозволяє використовувати прожектор в будь-яких погодних умовах;
• Швидкий і зручний монтаж;
Перед першим використанням рекомендується повністю зарядити прожектор. Для увімкнення світлодіодного прожектора необхідно натиснути кнопку «ON» («Увімк.») на пульті дистанційного керування. Увімкнення та вимкнення світлодіодного прожектора здійснюється примусово, незалежно від часу доби. За допомогою пульта дистанційного керування можна обрати необхідний режим та регулювати яскравість прожектора.
Режим AUTO: Натиснути кнопку «AUTO», прожектор подасть короткий світловий сигнал один раз. Кнопка «AUTO» активує автоматичний режим прожектора: перша година - 100% яскравості; друга година - 80% яскравості; з третьої по шосту годину включно - 60% яскравості; сьома година - 50% яскравості; з восьмої години і до вимкнення - 30% яскравості.
• "3H" вмикає прожектор вночі на 3 години.
• "5H" вмикає прожектор вночі на 5 годин.
• "8H" вмикає прожектор вночі на 8 годин.
Прожектор запам'ятовує попередні налаштування і застосовує їх при наступному ввімкненні.
Гарантія 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1900 г |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Применение освещения | Для освещения ландшафтов, Для ЖКХ, Для наружного освещения зданий |
| Цвет корпуса | Серый |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Напряжение | 3.2 В |
| Мощность | 20 Вт |
| Световой поток | 600 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Срок службы | 3 лет |
| Тип питания | Солнечная батарея |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Прожектор |
| Дополнительные характеристики | |
| Индекс цветопередачи, не менее | 80 |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Угол излучения света | 90 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Ёмкость аккумулятора | 5 Ah |
| Мощность солнечной панели: | 20 W |
| Розміри панелі : | 350mm х 280mm х 17mm |
| Размеры | |
| Высота | 14.5 см |
| Длина | 18.5 см |
| Ширина | 4 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
- Цена: 1 608,60 ₴







