
Трековий світильник Feron AL106 18W 4000К чорний
- В наявності
- Код: 32447
780 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Однофазні трекові системи - дуже популярні рішення у сфері декоративної підсвітки торгових, житлових та інших приміщень. Це кращий варіант для створення спрямованого освітлення, вони підкреслюють деталі інтер'єру або можуть перетворити будинок у справжню арт-галерею. Світильник має стильний і лаконічний дизайн з обрамленням основи світильника з матового акрилового полімеру, створює ефект м'якого декоративного світіння при включеному світильнику. Переміщення світильників вздовж шинопроводу дозволяє створювати необхідні акценті в освітленні. Комплектуючі до трекових дозволяють побудувати будь - яку конфігурацію конструкції шинопроводу безпосередньо на стелі.
Дизайн поєднується з акцентними світильниками AL543 та HL570
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Напруга 170-265V, Частота 50Hz, Світловий потік 720Lm, Колірна температура 4000К, Ступінь захисту ІР 40, Кут розсіювання: 80° , Індекс в кольоропередачі :> 80 Ra , Матеріал корпусу алюміній, Матеріал розсіювача полікарбонат, Спосіб підключення однофазний. Ресурс роботи 50 000 рік. Фільтр у драйвері. Розмір мм 70*170*160
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 780 ₴











