
Світлодіодний світильник Feron AL5020 52W 4000K білий
- В наявності
- Код: 32720
275 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL5020 52W 4000К - є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити до 50% електроенергії, у порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Має значний ресурс роботи у 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Призначений для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, складських, виробничих та підсобних приміщень, АЗС та інше. Світловий потік 4100Lm.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 52 Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4100 лм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Нове |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Накладної |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
- Ціна: 275 ₴


