Топ

Вбудований світильник Feron 8060-2 з LED підсвічуванням срібний
- В наявності
- Код: 28490
205 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світильник 8020-2- вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням (LED стрічка в основі). Таким чином він має два джерела світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16 і світлодіодним підсвічуванням по периметру світильника. Лампу і світлодіоди підсвічування можна підключати окремо і використовувати як різні типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без включення лампи. Рекомендується використовувати тільки зі світлодіодними лампами і з дистанційними вимикачами Feron.
LED стрічка Потужність 1,5 W. Кількість світлодіодів 15 Світлова температура 6500К.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | декоративне скло |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 205 ₴




