
Світлодіодна лампа Feron LB-197 7W E14 свічка 4000K
- Готово до відправки
- Код: 25810
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа Feron LB-197 7W E14 4000K
Світлодіодна лампа Feron LB-197 7W 2700K E27 це лампа з серії Saffit.Серія ламп SAFFIT - лампа нового покоління з підвищеною енергоефективністю (клас А ++). У конструкції використовуються світлодіоди останнього покоління з підвищеною світловіддачею і якісні електронні комплектуючі, що забезпечують надійність і довговічність ламп. Корпус виготовлений з поєднання спрощеної алюмінієвої форми і пластмаси добре розсіює тепло. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 70W. Має тривалий ресурс роботи, становить 30 000 годин. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежних від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
- Ціна: 55 ₴


