Топ

Світлодіодна лампа Feron LB-196 7W GU5.3 2700K
- Готово до відправки
- Код: 25815
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа LB-196 из серии SAFFIT - лампа нового покоління з підвищеною енергоефективністю (клас А +). У конструкції використовуються світлодіоди останнього покоління з підвищеною світловіддачею і якісні електронні комплектуючі, що забезпечують надійність і довговічність ламп. Корпус виготовлений з поєднання спрощеної алюмінієвої форми і пластмаси добре розсіює тепло. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 60W. Має тривалий ресурс роботи, становить 30 000 годин. Може використовуватися як для основного, так і для декоративного освітлення.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |
- Ціна: 55 ₴


