Світлодіодна лампа Feron LB-165 30W E27-E40 6500K-це потужна лампа з серії HI-POVER. Призначена для освітлення складських, виробничих, промислових та інших приміщень. Корпус ламп виготовлений з сучасної теплостійкою пластмаси та спрощеної алюмінієвої форми, зберігає всі необхідні параметри для тепловідведення. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, які забезпечують комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп поєднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 300W. Має тривалий ресурс роботи, становить 30 000 годин. Зі знімним перехідником: E27-E40 !!!
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 300 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2700 лм |
- Ціна: 202 ₴




