
Вулична гірлянда Белт-лайт Feron CL25-25 чорний (25 метрів)
- В наявності
- Код: 29880
6 020 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Гірлянди Feron Белт-лайт вдале рішення для декорування будь-якого інтер'єру або екстер'єру: фасадів будинків, кафе та ресторанів, парків, скверів, прикраса вітрин магазинів, балконів, альтанок тощо.
Моделі мають поширений патрон Е 27 і відрізняються:
- колір - білий / чорний
- довжиною - 8/13/25 і 50 м
- кількістю патронів -10 / 20/100 шт.
- можливістю з'єднання в одну лінію CL25-25 і CL50-50
- максимальною навантаженням на один патрон - 37/40/80 Вт
Гірлянди мають високий ступінь захисту IP 65 і ущільнювальне кільце на кожному патроні гірлянди, захищає від впливу навколишнього середовища.
Модель придатна для роботи при широкому діапазоні температур від -20 до + 70 ° C, що дозволяє використовувати гірлянду в різних умовах.
Легка і гнучка конструкція, проста в установці, не вимагає додаткових аксесуарів для монтажу (кожен патрон має фіксатори для кріплення) яку можна використовувати, як з лампами розжарювання, так і зі світлодіодними лампами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шнура живлення | 1.5 м |
| Кількість ламп | 100 шт. |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Статичний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип гірлянди | Кульки Вулична |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Класична |
| Додаткові характеристики | |
| Інтервал різання | 25 см |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Форма перерізу | Квадратна |
| Розміри | |
| Довжина | 25000 мм |
- Ціна: 6 020 ₴






