
Світлодіодна лампа Feron LB-375 3W E27 зелена
- Немає в наявності
- Код: 25922
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светодиодная лампа Feron LB-375 3W E27 - це декоративна світлодіодна лампа. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 35W. Розсіювач виконаний з міцного полікарбонату, який забезпечує міцність, довговічність лампи, і рівномірність розсіювання світлового потоку. Також лампа має нікельований цоколь, який забезпечує довготривалу експлуатацію без попереднього окислення і руйнування. Ресурс роботи складає 30 000 годин. У лампі використовуються якісні світлодіоди і електронні комплектуючі, що забезпечують надійність і довговічність ламп.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 35 Вт |
| Колір світіння | Зелений |
| Кут свічення | 270 град. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
- Ціна: 47 ₴




