
Світлодіодна лампа Feron LB-10 2W 2700K E14
- Готово до відправки
- Код: 25295
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-10 2W E14- це світлодіодна лампа для побутових холодильників, побутової техніки і компактних світильників. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 20W. Має тривалий ресурс роботи, становить 50 000 годин. Є надійною заміною звичних ламп розжарювання для холодильників.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 20 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 2 Вт |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 62 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 160 лм |
- Ціна: 73 ₴


