
Світлодіодний світильник ЖКХ VIDEX VL-BHFS-305 30w IP65 накладний коло
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 25803 / VL-BHFS-305
1 120 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Videx - високо-технологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служити для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Характеристики Потужність: 30W Світловий потік: 2100Lm Температура світла: 5000k Клас захисту: IP65 Кут: 160° Ресурс: 30000 рік Якість світла:> 80 Ra Клас енергоспоживання: А + Напуга: AC180-260V Частота: 50 / 60Hz Сила струму (макс.): 130mA Коефіцієнт потужності: (PF) 0.5 Робоча температура: -20° C ~ +40° С Габарити: 320mm x 320mm x 50mm Матеріал корпусу: АБС ПОЛІКАРБОНАТ Колір корпусу: Білий
Вбудована клемна колодка для зручного і надійного підключення
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Світлоаий потік | 2100 Lm |
| Тип | Настінний світильник |
| Якість світла | 80 Ra |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 880 г |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | АВС-полікарбонат |
- Ціна: 1 120 ₴



