
Шинопровід однофазний Feron САВ1004 2м чорний вбудований
- В наявності
- Код: 10354
954 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Однофазні трекові системи - дуже популярні рішення у сфері декоративної підсвітки торгових, житлових та інших приміщень. Це кращий варіант для створення спрямованого освітлення, вони підкреслюють деталі інтер'єру або можуть перетворити будинок у справжню арт-галерею. Переміщення світильників вздовж шинопроводу дозволяє створювати необхідні акценті в освітленні. Комплектуючі до трекових світильників дозволяють побудувати будь - яку конфігурацію конструкції шинопроводу безпосередньо на стелі.
Однофазний шинопровід призначений для трекових світильників. Він може кріпитися безпосередньо до стелі, і може бути з'єднаний в одну лінію або під кутом 90º за допомогою конекторів. Також шинопровід може монтуватися у вигляді навісу, завдяки тросовим підвісам.
Однофазний вбудований шинопровід CAB1004. Основною перевагою вбудованого або прихованого шинопроводу естетичний вигляд змонтованої конструкції. Такий шинопровід майже не помітний в інтер'єрі, оскільки практично повністю монтується в поверхню стелі. Призначений для використання в мережах з номінальним струмом не більше 8А.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Розмір :33*20*2000мм, Комплектація: шинопровід,заглушка, заглушка з клемах, комплект кріплень, Матеріал: алюміній.
ШИНОПРОВІД МАЄ ОБМЕЖЕННЯ ПО НАВАНТАЖЕННЮ І СТРУМУ!!!
Максимально рекомендований струм на фазу шинопроводів моделі CAB1004 становить 8А.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 954 ₴


