Тротуарний світильник Feron SP4114 12W 6400K це світлодіодний світильник що використовуються для підсвічення тротуарів та паркових доріжок, сходів, ландшафтної та архітектурної підсвітки. Встановлюються в ґрунт вздовж доріжок або безпосередньо в самі доріжки. Для фасадної підсвітки світильники встановлюють у ґрунт безпосередньо біля стін будівлі, тому світловий промінь дає гарний світловий малюнок на стіні. Міцний корпус з литого під тиском алюмінію забезпечує необхідний тепловідвід. Механічну міцність також забезпечує зовнішня рамка із нержавіючої сталі, а використання високоякісних силіконових ущільнювачів забезпечує високий ступінь захисту від пилу та вологи. Оптичний блок захищений ударостійким загартованим склом. Для монтажу світильника в комплект входить спеціальний пластиковий бокс. Кабель 0,2 м. Максимально допустиме навантаження на світильник складає 2 тоні.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Сталь, Скло |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Світловий потік | 840 лм |
| Спосіб монтажу | Вкопуваний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Термін служби | 4 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 18 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 112 мм |
| Кут розсіювання | 24° |
- Ціна: 1 315 ₴


