Ґрунтовий світильник Feron SP4121 3W 6400K це світлодіодний світильник що використовується для підсвічення тротуарів та паркових доріжок, сходів, ландшафтної та архітектурної підсвітки. Встановлюється в ґрунт вздовж доріжок або безпосередньо в самі доріжки. Для фасадної підсвітки світильники встановлюють в ґрунт безпосередньо біля стін будівлі, тому світловий промінь дає гарний світловий малюнок на стіні. Світильники вже оснащені світлодіодами, тому вони не потребують заміни джерела світла. Міцний корпус з литого під тиском алюмінію забезпечує необхідний тепловідвід. Використання високоякісних силіконових ущільнювачів забезпечує високий ступінь захисту від пилу та вологи. Оптичний блок захищений ударостійким загартованим склом.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 180 лм |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Діаметр | 9 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 25 град. |
- Ціна: 856 ₴



