
Архітектурний прожектор Feron LL882 5W сірий
- В наявності
- Код: 32138
760 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Архітектурний прожектор Feron LL882 це нова серія прожекторів для архітектурного підсвічування. Призначені для художнього підсвічування фасадів будівель і споруд, колон, ніш та інших архітектурних форм. Завдяки направленому світла в оптиці лінз з вузьким кутом світіння, можливо виділяти окремі архітектурні елементі.
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з литого під тиском алюмінію і загартованого удароміцного скла. Високий рівень захисту IP65 і широкий діапазон робочих температур від -20 до +45 С
Якісний драйвер Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів в діапазоні напруги 85-265V. Коефіцієнт напруги (PF) 0,9. Додатковий захист Драйвер прожектора додатково забезпечений захистом від імпульсних перепадів 2kV.
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, стійких до появи світлових дефектів.
Компактний корпус Завдяки вузькому корпусу, можливий монтаж в нішу невеликої глибини і важкі для встановлення місця.
Енергоефективність 80Lm / W
Економія Економить понад 80% енергії, ніж з галогенними, мателогалогеннимы і натрієвими прожекторами, завдяки світловий технології.
Ресурс роботи 50 000 годин
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 2700К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 6 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Діаметр | 9.5 см |
| Ширина | 13 см |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кут випромінювання світла | 24 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 760 ₴



