Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий дверний дзвінок.
Батарейки не входять в комплект
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 32 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 150 м |
| Регулировка громкости | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 90 мм |
| Висота кнопки | 80 мм |
| Довжина динаміка | 50 мм |
| Довжина кнопки | 50 мм |
| Ширина динаміка | 30 мм |
| Ширина кнопки | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Основна | |
| Електро живлення кнопки | 12V/23A |
| Електро живлення бази | 2*1,5 V/AA |
| Колір фрагментів корпусу | блакитний |
| Ступінь захисту бази | 20 IP |
| Ступінь захисту кнопки | 44 IP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту | 20 |
- Ціна: 257 ₴



