
Накладний поворотний світильник Feron ML311-2 білий
- Готово до відправки
- Код: 40103
630 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний поворотний світильник ML311-2 під лампу MR-16 GU10, може використовуватись в якості як основного, так і акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та інше. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі. Світильник має зручне регулювання напрямку світлового потоку: на 300° по горизонтальній осі, на 90° по вертикальній. Також він оснащений патроном GU10, тож ви самі можете обрати лампу і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. Світильник має фіксуюче кільце, що перекриває контури лампі. Завдяки цьому він виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів. Корпус світильника виконаний із алюмінію, що на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Настінний |
| основна | |
| Тип лампи | MR16 |
- Ціна: 630 ₴






