
Накладний поворотний світильник ML311-2 чорний
- В наявності
- Код: 40104
635 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний поворотний світильник ML311-2 під лампу MR-16 GU10, може використовуватись в якості як основного, так і акцентного освітлення у сфері інтер'єрі єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та інше. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі єрі. Світильник має зручне регулювання напрямку світлового потоку: на 300° по горизонтальній осі на 90° по вертикальній. Також він обладнань патроном GU10, тож ви самі можете зверни лампу і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. Світильник має фіксуюче кільце, що перекриває контури лампі. Завдяки цьому він виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів. Корпус світильника виконаний із алюмінію, що на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Настінний |
| основна | |
| Тип лампи | MR16 |
- Ціна: 635 ₴





