Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розетка з таймером призначення для вмикання/вимикання електричних пристроїв у запрограмований проміжок часу. Таким чином можна увімкнути/вимкнути освітлення у приміщенні або підсвітку окремих об'єктів, здійснити нагрів чи охолодження приміщення, увімкнути полив газону та інше.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Применение таймера | Бытовое, Для освещения внутри помещений |
| Цвет символов | Черный |
| Количество строк | 1 |
| Количество символов в строке | 4 |
| Наличие монитора | Да |
| Наличие розетки | 1 |
| Принцип работы | Электронный |
| Тип | Недельный |
| Форм-фактор | Корпус переходника |
| Общие | |
| Высота | 135 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 85 мм |
| Питание | Батарейки аккумуляторного типа |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP20 |
| Напряжение | 220 В |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная нагрузка | 3500 W |
| основна | |
| Резерв батареї 1.2V | 100 год |
| Точність/дискретність | 1 хв |
- Цена: 548 ₴



