
Накладний поворотний світлодіодний світильник Feron AL7720 білий
- Готово до відправки
- Код: 41228
350 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний поворотний світлодіодний світильник Feron AL7720 це настінний світлодіодний світильник на гнучкій ніжці, призначений для додаткового підсвічування. Завдяки гнучкій ніжці світильник легко повертається в різні сторони (360° у горизонтальній площині та 360° у вертикальній площині), що дозволяє без зусиль керувати напрямком світлового потоку. Світильник має вимикач, який вбудований в основу світильника, тому вам не доведеться встановлювати окремий вимикач для нього. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів. Комфортне світло без пульсацій - коефіцієнт пульсації <5%. Світильник забезпечують економію електроенергії до 80% у порівнянні з використанням аналогових світильників з галогенними. Ресурс роботи 30 000 годин.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 370 см |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 200 |
| Колірна температура | 3500 |
| основна | |
| Тип вимикача | на корпусі |
- Ціна: 350 ₴






