
Трековий світильник Feron AL157 білий
- В наявності
- Код: 41053
443 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однофазні трекові системи - дуже популярні рішення у сфері інтер'єрної підсвітки торговельних, житлових та інших приміщень. Це найкращий варіант для створення акцентного освітлення, вони підкреслюють деталі інтер'єру або можуть перетворити будинок у справжню арт-галерею. Дана модель оснащена патроном Е 27, тож ви самі можете обирати лампу для них, таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. У світильників зручно регулювати напрямок світлового променя: на 360° по горизонтальній осі, на 300° по вертикальній осі.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Основна | |
| Тип лампи | А60 |
- Ціна: 443 ₴








