Хіт продаж

Розетка із заземленням Videx Binera біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24429/ VF-BNSK1G-W
124 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетки VIDEX BINERA дозволять створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики.
Розетки VIDEX BINERA - це досконало конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ і здатні витримувати Критичні температури, гарантуючи БЕЗПЕКИ.
Універсальний і Досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенні.
ЗНИЖКА 10% При замовленні фурнітури VIDEX на суму ВІД 1000 грн ЗНИЖКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал контакту | Бронза |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 124 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні






