
Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-300-М (300 Вт)
- Готово до відправки
- Код: 00-00000891
2 850 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Стабілізатор напруги СН-300-м призначений для захисту і забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутових електроприладів з потужністю споживання до 300 Вт
Це, в першу чергу, газові котли та прилади, потужність яких не перевищує 300 Вт. СН-300-м має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення та забезпечує керування стабілізацією напруги, яку видає прилад.
Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, який істотно підвищує безпеку приладів, отримують живлення від стабілізатора.
Одночасно контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається.
Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 чи підйомі більше 285 Ст. Крім того забезпечена поперемінно індикація рівня вхідного (в мережі живлення), вихідного (стабілізованого) напруги та рівня споживаної потужності.
Час вимірювання напруги 20мс (0,02 секунди). Час перемикання реле, не більше 10мс (0,01 с). Через 0,02 сек + 0,01 сек = 0,03 сек стабілізатор перемкне вихідна напруга на оптимальний рівень.
Стабілізатори СН-300 мають мікропроцесорне управління, цифрову індикацію вхідної і вихідної напруги і потужності, що споживається (з перемиканням).
Основна відмінність моделей серії "М" серії "Х" - час затримки включення. В моделях "Х" воно становить 7 хв.
Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів:
- захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В);
- захист від занадто низької вхідної напруги (менше 120 В);
- захист від занадто високої вихідної напруги (не більше 240 В);
- захист від перевантаження (при навантаженні від 300 до 1000 Вт прилад відключається через 9 с);
- захист від короткого замикання;
- захист від пожежі (відключення при нагріві трансформатора більше 90 ° С).
Стабілізатори напруги ДІА-Н моделі СН-300-М мають максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом, в процесі роботи зберігають кімнатну температуру, безшумні. Форма вихідної напруги: синусоїда.
Споживання в холостому ходу - 3 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діа-Н |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 285 В |
| Частота струму | 65 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.3 кВт |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перевантаження | Так |
- Ціна: 2 850 ₴

