Топ

Лужна Батарейка Videx LR6 / AA
- Готово до відправки
- Код: 21162/ LR6/AA 2pcs SC
31 ₴/блістер
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за блістер (2шт) !!! Батарейки можуть бути в різній блістерній упаковці.
Лужні елементи живлення, порівняно з сольовими, довше зберігають робочі властивості, володіють великою ємністю, терміном зберігання і робочим діапазоном температур. За рахунок кращих розрядних характеристик використовуються там, де потрібна постійна навантаження - бездротові пристрої, радіоприймачі, фотоапарати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Кількість батарейок в упаковці | 60 шт. |
| Напруга | 1.5 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Тип акумулятора | Alkaline |
| Типорозмір | AA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 |
| Висота | 50.5 мм |
| Діаметр | 14.5 мм |
| Мoдель | LR6 |
| Основна | |
| Годину розряду | 360 хв |
- Ціна: 31 ₴/блістер



