
Батарейка Videx AG12/LR43
- Готово до відправки
- Код: 23271/ AG12/10B/1.5V
70 ₴/блістер
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 10 шт !!! Батарейки можуть бути в різній блістерній упаковці .
Лужні елементи живлення довше зберігають робочі властивості, володіють великою ємністю, терміном зберігання і робочим діапазоном температур. Марганцево-цинкові дискові батареї застосовуються для харчування годин, іграшок, лазерних вказівок, калькуляторів, мікронавушників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 113 мА/год |
| Напруга | 1.5 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Тип акумулятора | Alkaline |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 |
| Висота | 4.2 мм |
| Діаметр | 11.6 мм |
| Мoдель | AG12 |
| Основна | |
| Типорозмір | LR43 |
| Годину розряду | 472 хв |
- Ціна: 70 ₴/блістер

