Хіт продаж

Літієва Батарейка Videx CR2032
- Немає в наявності
- Код: 22761/ CR2032
75 ₴/блістер
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 5 шт !!! Батарейки можуть бути в різній блістерній упаковці .
Літієві елементи живлення VIDEX - відрізняються високою тривалістю роботи, компактним розміром і низьким саморозрядом. Широко використовуються в пристроях з високим короткочасним енергоспоживанням, малогабаритних портативних пристроях та медичної техніки (материнські плати комп'ютерів, калькулятори, електронні ваги, пульти, дистанційного управління, годинник, тепловізори та тактичні ліхтарі).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 220 мА/год |
| Напруга | 3 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Тип акумулятора | Lithium |
| Типорозмір | CR2032 |
| Основна | |
| Вид виробу | літієва |
| Годину розряду | 220 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 |
| Висота | 3.2 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Мoдель | CR2032 |
- Ціна: 75 ₴/блістер



