Топ

Акумулятори Videx HR03 / AAA 1100mAh
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 23337/ HR03/1100/2DB
190 ₴/блістер
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за блістер !!! Батарейки можуть бути в різній блістерній упаковці.
Нікель-метал-гидридні (Ni-MH) акумулятори Videx є високоякісним джерелом живлення і мають тривалий термін служби. Цей тип акумуляторів використовується в переносних електроприладів і інструментах. З переваг даного типу акумуляторів необхідно відзначити швидкий заряд і тривалий термін служби. Наявність на упаковці позначення "READY FOR USЕ", говорить про готовність акумулятора до роботи відразу після розпакування. У разі відсутності такого позначення, перед початком використання акумулятор потрібно зарядити. Застосовуються для будь-яких типів навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1100 мА/год |
| Кількість батарейок в упаковці | 20 шт. |
| Напруга | 1.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Типорозмір | AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 |
| Висота | 44.5 мм |
| Діаметр | 10.5 мм |
| Мoдель | HR03 1100mAh |
| Основна | |
| Вид виробу | Нікель-метал-гідридні |
| Максимальний заряд | 550 mA |
- Ціна: 190 ₴/блістер


