
LED світильник функціональний круглий VIDEX WAVE 72W 2800-6200K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25541 / VL-CLS1997-72
3 010 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Светодиодный функциональный светильник VIDEX - це високотехнологічний світильник, який використовується в житлових приміщеннях в якості основного джерела освітлення. Стильний дизайн перетворює простір під найрізноманітніші завдання користувача. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Стійкий до великої кількості включень і виключень. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння. Є клемна колодка. ІК 06-захист від ударів. Найголовніше призначення і перевага світильників з пультом дистанційного керування - здійснювати управління яскравістю і температурою світла в залежності від часу доби або при необхідності, з будь-якої точки простору в радіусі дії пульта. Для зручності реалізована можливість як плавної зміни освітлювальних характеристик світильників, так і вибір попередньо встановлених режимів. Також виключають необхідність використання додаткових освітлювальних приладів, наприклад, нічних світильників.
Гарантійний термін 24 місяці
Дистанційний пульт управління (батарейки в комплекті).
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 6480 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 480 см |
| Основна | |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Колірна температура світла | 2800-6200 До |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна сила струму | 550 |
- Ціна: 3 010 ₴










