
Розетка з таймером Feron TM211
- Готово до відправки
- Код: 23366
512 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка з таймером призначення для включення / вимикання електричних пристроїв в запрограмований проміжок часу. Таким чином можна включити / вимкнути освітлення в приміщенні або підсвічування окремих об'єктів, здійснити нагрівання або охолодження приміщення, включити полив газону та інше.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Побутове |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів в рядку | 4 |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Добовий |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Загальні | |
| Висота | 78 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 75 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
| основна | |
| Резервна батарея | NI-MH 1.2 V |
| Точність/дискретність | 1 хв |
- Ціна: 512 ₴

