
Галогенна лампа Feron JCD9 220V 35W
- Готово до відправки
- Код: 02315
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Капсульна галогенна лампа. Використовується для основного і декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G9 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |
- Ціна: 26 ₴

