
Світлодіодна лампа Feron LB-153 7W GX53 4000K
- Готово до відправки
- Код: 01728
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа для натяжних стель. Конструкція корпусу і велика площа теплообмінної поверхні забезпечує оптимальний рівень тепловідведення. Лампа оснащена IC-драйвером, завдяки якому при перепадах напруги, світловий потік лампи не змінюється. Має тривалий ресурс роботи, який становить 30 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кругова |
| Цоколь | GX53 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 650 лм |
- Ціна: 67 ₴




