
Світлодіодний світильник Feron AL5042 18W
- В наявності
- Код: 01622
260 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Feron AL5042 18W - аналог люмінесцентного світильника типу Т5, з розсіювачем і вимикачем. Використання світлодіодного світильника дозволяє заощадити 50% електроенергії в порівнянні з люмінесцентними лампами. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні і УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь. Стильний світильник з якісного глянсового пластика знайде своє місце в будь-якому інтер'єрі. Існує можливість монтажу декількох таких світильників в лінію, завдяки наявності сполучних гнізд.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Світильники монтуються в лінію навантаження до 120W
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1350 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32.1 см |
| Довжина | 1170 см |
| Ширина | 22.6 см |
- Ціна: 260 ₴




