Світильник Feron АL5056 є аналогом моделі лінійного світильника АL5054. Призначений для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, складських, виробничих і підсобних приміщень на чистих виробництвах і ін.
Переваги світильника АL5056:
Економічність. Економія електроенергії 50% в порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8 і 90% в порівнянні з лампами розжарювання.
Якісна електроніка. Оснащені якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 180-240V. Яскраве освітлення. Світильник має великі габаритні розміри і велику площу розсіювання, в порівнянні з аналогом АL5054. Рівномірний розподіл світлодіодів по поверхні світильника забезпечує однорідність світіння без виникнення темних зон.
Ефективність. Використання чіпів нового покоління дозволили збільшити світловий потік і підвищити енергоефективність нової моделі.
Покращений тепловідвід. Конструкційні особливості корпусу і монтажу світлодіодів дозволяють створити більш оптимальний рівень їх охолодження в порівнянні з аналогом АL5054. Це запобігає завчасної деградації світлодіодів і забезпечує стабільний світловий потік протягом всього ресурсу роботи.
Комфортне освітлення. Миттєве включення. Відсутність мерехтіння робить використання світильника безпечним для очей.
Зручний монтаж. Світильники мають простий і зручний монтаж. Монтажні скоби і кріпильні в комплекті.
Тривалий ресурс роботи світильників в 30000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Нове |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип світильника | Накладної |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
- Ціна: 264 ₴




