
Настільний світлодіодний світильник Feron DE1728 білий
- В наявності 1 од.
- Код: 40049
899 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Настільний світлодіодний світильник Feron DE1728 з лаконічним ергономічним дизайном ідеально підійде для сучасного інтер'єру.
На підставі світильника розташована кнопка плавного регулювання яскравості і температури світіння - завдяки цьому світильник можна використовувати для навчання і роботи (холодне світло) і для читання і відпочинку (нейтральне і тепле світіння), а також використовувати як нічник.
основні переваги
Складаний корпус легко дозволяє змінювати напрямок і кут світла. В складеному вигляді світильник займає мало місця і не заважає на робочому столі.
Відмінно підійде школярам і при роботі з дрібними деталями - світло світильника не спотворює кольору (Ra> 80), комфортний, рівномірний і безпечний для очей.
Модель економить до 80% електроенергії завдяки вбудованим світоодіодам.
КОРПУС З ТЕКСТУРОЮ ШКІРИ
Додатково
Модель представлена в двох кольорах: білий і чорний з мережевим шнуром 1,5 м і адаптером в комплекті
Гарантія 1 рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 2700-6500К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 391 мм |
| Довжина | 171 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Діаметр | 171 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Світловий потік | 400 |
- Ціна: 899 ₴








