
Трековий світильник Feron AL103 30W білий кут розсіювання 60 °
- В наявності
- Код: 32521
859 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трековий світильник Feron AL103 30W білий кут розсіювання 60 ° це модель трекового світильника великої потужності з більш широким кутом розсіювання.
Такий трековий світильник можна використовувати не тільки для підсвітлення але і для створення основного освітлення.
Світильник відмінно підходить для проектів з висвітлення торгових, адміністративно-офісних приміщень, кафе, ресторанів, виставкових залів тощо.
Особливості та переваги трекових світильників AL103
Якісна електроніка. Якісний вбудований драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в діапазоні напруг 170-265V. Драйвер укомплектований фільтром, що перешкоджає електромагнітному впливу світильників на роботу засобів зв'язку, теле- і радіо приймачів, пристроїв пожежної сигналізації та інший технічний пристрій.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають звучне регулювання напряму світлового променя: 350 по горизонталі і на 100 по вертикалі.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти і комплектуючі. Ступінь захисту ІР40.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra> 80 дозволяє максимально реалістично і чітко передати колів освітлювальних предметів.
Економічність. Світильники є повним аналогом стандартних трекових світильників під галогенові лампи. Забезпечує економію електроенергії до 70% в порівнянні з використанням галогенних ламп.
Тривалий ресурс роботи світильників 50000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
Такий трековий світильник можна використовувати не тільки для підсвітлення але і для створення основного освітлення.
Світильник відмінно підходить для проектів з висвітлення торгових, адміністративно-офісних приміщень, кафе, ресторанів, виставкових залів тощо.
Особливості та переваги трекових світильників AL103
Якісна електроніка. Якісний вбудований драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в діапазоні напруг 170-265V. Драйвер укомплектований фільтром, що перешкоджає електромагнітному впливу світильників на роботу засобів зв'язку, теле- і радіо приймачів, пристроїв пожежної сигналізації та інший технічний пристрій.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають звучне регулювання напряму світлового променя: 350 по горизонталі і на 100 по вертикалі.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти і комплектуючі. Ступінь захисту ІР40.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra> 80 дозволяє максимально реалістично і чітко передати колів освітлювальних предметів.
Економічність. Світильники є повним аналогом стандартних трекових світильників під галогенові лампи. Забезпечує економію електроенергії до 70% в порівнянні з використанням галогенних ламп.
Тривалий ресурс роботи світильників 50000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Спосіб підключення | Однофазний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Світловий потік | 2700 |
| Кут розсіювання | 60° |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 97*205*194 mm |
- Ціна: 859 ₴










