Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карданний (регульований) світлодіодний світильник використовується в якості як основного, так і акцентного освітлення, оскільки дозволяє регулювати напрямок світлового потоку. Кут нахилу світильника складає до 30º в кожній з двох площин. Це забезпечує гнучкість при плануванні світлових акцентів, надаючи можливість створення яскравого освітлення однієї або декількох зон, чи акцентовано підсвічувати окремі об'єкти. Найчастіше використовується у сфері інтер'єрної підсвітки торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторани, виставкових залів, галерей, а також побутових приміщень.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр врізного отвору | 125*125 мм |
| Матеріал розсіювача | Прозора лінза |
- Ціна: 587 ₴





