
Світлодіодний прожектор Feron LL-9010 10W
- Немає в наявності
- Код: 40060
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Нова серія світлодіодних прожекторів з лінійним драйвером Feron LL-9010 створена для освітлення вуличних просторів, архітектурного підсвічування будівель, освітлення складських та виробничих приміщень, прибудинкової території, гаражів, рекламних конструкцій, воріт і парковок.
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з литого алюмінію та загартованого скла з підвищеною ударостійкістю. Висока ступінь захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -20 до +45С
Додатковий захист Драйвер прожектора додатково оснащений захистом від імпульсних перепадів до 2kV. Коефіцієнт потужності (PF) 0,9.
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, що є стійкими до виникнення світлових дефектів.
Компактний корпус Завдяки тонкому корпусу Slim, можливий монтаж у ніші невеликого розміру та незручні для встановлення прожекторів місця.
Енергоефективність 75Lm/W
Економія Заощаджую понад 80% енергії у порівнянні з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології.
Ресурс роботи 30 000 годин
Гарантія 1рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 750 лм |
| Світловіддача | 75 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 7.8 см |
| Ширина | 4.3 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
- Ціна: 145 ₴








