
LED прожектор VIDEX PREMIUM VL-F2-505G 50W 5000K сірий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 25958 / VL-F2-505G
753 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор Videx- високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального і декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і промислових підприємств. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин.
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ, Для освітлення ландшафтів |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 250 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 800 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 3 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловіддача | 130 лм/Вт |
| Робоча напруга | 100-240 V |
| Розміри | |
| Довжина | 20.7 см |
| Висота | 22.5 см |
| Ширина | 3 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
- Ціна: 753 ₴



