
LED світильник IP65 овал VIDEX 15W 5000K VL-BH120-155
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 25805 / VL-BH12O-155
420 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник IP65 овальний VIDEX 15W 5000K - високо-технологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Його розміри становлять усього 215x127x50мм.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1200Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-260В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.
Вбудована клемна колодка для зручного і надійного підключення.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 15 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Термін служби | 30000 років |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кількість в упаковці | 24 шт. |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Тип світильника | Загального освітлення |
- Ціна: 420 ₴




