
Світлодіодна лампа VIDEX G45FA 6W E27 2200K куля філамент
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 25800 / VL-G45FА-06272
123 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа VIDEX Filament – високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік та максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального висвітлення приміщень, торгових залів та вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX Filament – доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації та високу стійкість до навантажень під час увімкнення та вимкнення. Не містить шкідливих речовин. Термін придатності до використання обмежений. Чи не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
особливості:
- Спільна з вимикачами з підсвічуванням
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс кольору
- Тривалий термін служби
- ефективне тепловідведення через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність Гарантійний термін 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Струм споживання | 55 мА |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 125 Lm/W |
| Колір колбі | бронза |
| Формфактор | G45 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 72 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 750 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,57 |
- Ціна: 123 ₴



