
Настільна світлодіодна лампа VIDEX TF03W 8W 3000-5500K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24713 / VL-TF03W
1 440 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна настільна лампа VIDEX TF03W призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго, що підтверджується 2-х річною гарантією.
За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення.Також рухома конструкція корпусу лампи дозволяє повертати її. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120 градусів.
VIDEX TF03W освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Сенсорний вимикач дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла і температуру світіння. За допомогою підсвічування можна вибрати оптимальну потужність світла в будь-який проміжок часу.
Колірна температура:
-тепла - 3000 К.
-нейтральний – 4100 К.
-холодна - 5500 К.
Висота в робочому положенні 40 см. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Адаптер додається в комплекті.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній, пластик, силікон |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Якість світла | > 90 Ra |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,6 |
| Максимальна сила струму | 60mA |
| Світловий потік | 340Lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура світла: | 3000/4100/5500К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 640 г |
| Висота | 400 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 1 440 ₴







