
LED вуличний ліхтар VIDEX (поворотний) 30W 5000K Сірий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25744 / VL-SLe14-305
1 252 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED вуличний ліхтар VIDEX (поворотний) 30W 5000K
Світлодіодний ліхтар призначений для вуличного освітлення промислових, паркових, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, зон відпочинку, доріг, торгових або рекламних локацій. Завдяки широкому діапазону робочої температури може використовуватися як за низьких,так і за високих температур, що забезпечить якісне освітлення, яке відповідає сучасним вимогам, протягом тривалого терміну.
Ліхтар оснащений високим захистом від ударів IK07 та високим ступенем захисту від вологи і пилу ІР65, тому чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Спеціальне захисне покриття збереже ліхтар від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Розміщення ліхтарів рекомендується виконувати на висоті 6м.
Монтажний блок вуличного ліхтаря оснащений поворотним механізмом, який дозволяє здійснювати регулювання нахилу розсіювача ліхтаря. Кут розсіювання - 130°. Поворотний механізм дає можливість змінювати кут нахилу розсіювача в межах 200° і також спрощує вибір місця його розміщення. Можливість регулювання нахилу розсіювача надає змогу коригувати напрямок світлового потоку. Ліхтар має збільшену світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 3000Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямоване світло.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень. Термін служби не залежить від частоти вмикань і вимикань. Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки.
Простий в установці і підключенні. Його розміри становлять усього 439x129х88мм.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 180-265В. Не містить шкідливих речовин.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 970 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Діаметр кріплення | 54 мм |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 2 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Розміри | |
| Висота | 8.8 см |
| Довжина | 43.9 см |
| Ширина | 12.9 см |
| Основна | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Сила струму | 150mA |
| Кут розсіювання | 130° |
- Ціна: 1 252 ₴



