
Вбудований світильник Feron 8060-2 коричневий золото
- В наявності
- Код: 20087
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світильник Feron 8060-2 коричневий золото під лампу MR16.
Декоративне скло. Ручна робота
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | декоративне скло |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Основна | |
| Колір кристала | Жовтий |
| Колір основи | Золото |
- Ціна: 58 ₴




