
Світлодіодний світильник Feron AL6040 ART 72W
- В наявності
- Код: 40145
2 290 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Feron ART - SMART світильник в новій потужності з незвичайним дизайном плафона що імітує мозайку.
Краще поєднується з інтер'єрами в стилі конструктивізм, авангард, ф'южн і хай-тек.
Основні переваги:
Приваблива вартість Модель виконана в новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, не впливає на зміну світлових характеристик в порівнянні з іншими моделями.
Дизайн Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні і теплим і білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при включеному світильнику. Крім того модель відрізняється наявністю прозорого отвору в центрі світильника, покритого стразами, у включеному стані нагадують мерехтіння дорогоцінних каменів.
Функціональність Управління всіма параметрами світла - яскравість, колірна температура - за допомогою пульта. Режим нічника і таймер відключення.
Економічність Сучасний світлодіодний світильник, дозволяє економити до 85% електроенергії в порівнянні зі звичайною люстрою.
Яскравість Забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 20 кв.м.
Рівномірний світіння Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне світіння без виникнення темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості і колірної температури зберігаються при наступному включенні світильника.
Ресурс роботи складає 50000 годин
Дистанційний пульт управління, кріплення до нього і драйвер - в комплекті.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 24 місяці
Краще поєднується з інтер'єрами в стилі конструктивізм, авангард, ф'южн і хай-тек.
Основні переваги:
Приваблива вартість Модель виконана в новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, не впливає на зміну світлових характеристик в порівнянні з іншими моделями.
Дизайн Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні і теплим і білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при включеному світильнику. Крім того модель відрізняється наявністю прозорого отвору в центрі світильника, покритого стразами, у включеному стані нагадують мерехтіння дорогоцінних каменів.
Функціональність Управління всіма параметрами світла - яскравість, колірна температура - за допомогою пульта. Режим нічника і таймер відключення.
Економічність Сучасний світлодіодний світильник, дозволяє економити до 85% електроенергії в порівнянні зі звичайною люстрою.
Яскравість Забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 20 кв.м.
Рівномірний світіння Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне світіння без виникнення темних зон.
Функція пам'яті Останні налаштування яскравості і колірної температури зберігаються при наступному включенні світильника.
Ресурс роботи складає 50000 годин
Дистанційний пульт управління, кріплення до нього і драйвер - в комплекті.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5400 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 495 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4000-6000K |
- Ціна: 2 290 ₴






