
Рамка на 5 місць горизонтальна Videx Binera чорний графіт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24621/ VF-BNFR5H-BG
168 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамки VIDEX BINERA дозволяють створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які
завдання ергономіки та естетики. Рамка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої
забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи
безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорт
ЗНИЖКА 10% При замовленні ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
завдання ергономіки та естетики. Рамка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої
забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи
безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорт
ЗНИЖКА 10% При замовленні ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 168 ₴
- Спосіб упаковки: 12 шт в опакованні


