
Вбудований світильник Feron GS-M888 золото
- В наявності
- Код: 28826
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світильник GS-M888 - неповоротний вбудований світильник
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр врізного отвору | 52 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Спрямоване світло | Да |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Колір | Золотистий |
- Ціна: 69 ₴



