
LED світильник Back вбудований круглий VIDEX 15W 5000K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26339 / VL-DLBR-155
179 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник VIDEX є джерелом якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність при монтажі світильника. Світильники поставляються в зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до установки прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Гарантійний термін 24 місяці
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 15 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 175 см |
| Висота | 26 см |
| Вага | 126 г |
| Основні | |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
| Якість світла | Ra >80 |
| Частота | 50/60Hz |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Максимальна сила струму | 113 |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Діаметр врізного отвору | 140-150 mm |
- Ціна: 179 ₴





