
Датчик руху Feron SEN6-1
- В наявності
- Код: 22067
326 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Регулювання освітленості, регулювання часу затримки
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 10 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Кут огляду | 180 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Напруга | 230 В |
| Способи установки | Настінний, Вертикальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 1.8-2.5m |
| Навантаження | 300W |
| Колір корпусу | Білий |
| Основна | |
| Освітленість, вмикання і вимикання | 5-2000Lux |
- Ціна: 326 ₴

