Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотоелемент типу день / ніч
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальний діапазон частот | 60 Гц |
| Мінімальний діапазон частот | 50 Гц |
| Навантаження | 10A |
| Харчування | Мережа 220В |
| Способи встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Основна | |
| Освітленість, вмикання і вимикання | 5-50Lux |
- Ціна: 206 ₴


