
Вбудований світильник Feron DL8910 білий
- В наявності
- Код: 01809
218 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильники зі ступенем захисту IР44, що дозволяє використовувати їх в приміщеннях з підвищеним рівнем вологи і пара, таких як ванні кімнати і кухні.
Ступінь захисту. Лампа в світильнику закрита скляним розсіювачем, що запобігає потраплянню води та вологи на саму лампу і всередину світильника. Силіконова ізоляційне кільце між світильником і стелею захищає від попадання вологи в монтажний отвір.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з алюмінію і оснащений якісними комплектуючими.
Гарантія 1 рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Ступінь захисту. Лампа в світильнику закрита скляним розсіювачем, що запобігає потраплянню води та вологи на саму лампу і всередину світильника. Силіконова ізоляційне кільце між світильником і стелею захищає від попадання вологи в монтажний отвір.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з алюмінію і оснащений якісними комплектуючими.
Гарантія 1 рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр | 88 мм |
| Діаметр врізного отвору | 68 мм |
| основна | |
| Тип лампи | MR16 |
- Ціна: 218 ₴






